Dzień: 2021-06-07

Więcej o: Regulamin gminnego konkursu plastycznego ,,Patron szkoły 2 Pułk Ułanów Grochowskich  oczami najmłodszych’’

Zapraszamy do udziału w konkursie organizowanym w Szkole Podstawowej im. 2 Pułku Ułanów Grochowskich w Rutkach Kossakach, który realizowany jest
w ramach obchodów Święta Szkoły oraz Festynu Edukacyjnego ,,Samorządowe przygody z nauką”.

Cel konkursu:

• Przybliżenie uczniom sylwetki patrona Szkoły Podstawowej im. 2 Pułku Ułanów Grochowskich w Rutkach.
  • Uwrażliwienie dzieci na konieczność kontynuowania tradycji szkoły.
  • Kształtowanie postaw patriotycznych.
  • Pobudzanie inwencji twórczej w zakresie wykonywania prac plastycznych.
  • Kształtowanie wrażliwości estetycznej poprzez popularyzowanie różnorodnych form plastycznych.
  • Odkrywanie własnych zdolności i możliwości.

Więcej „Regulamin gminnego konkursu plastycznego ,,Patron szkoły 2 Pułk Ułanów Grochowskich oczami najmłodszych’’”