Laboratoria Przyszłości

Powiększ obraz

Dzisiejsza lekcja matematyki w klasie IIIa pod kierunkiem pani Ireny Żukowskiej miała nowatorski charakter. Na zajęciach wykorzystano metodę nauki z zastosowaniem okularów do wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości. System ClassVR zaangażował uczniów III klasy w kreatywne i ekscytujące nauczanie. Tematem zajęć były figury przestrzenne. Dzięki zastosowaniu okularów Class VR uczniowie mogli obserwować figury, poruszać nimi, obracać je w dowolnym kierunku, poznawać ich własności. Ta nowoczesna technologia na pewno pozwoliła uczniom lepiej zrozumieć pojęcie figur przestrzennych i odkryć ich charakterystyczne cechy. Uczniowie z dużym zaangażowaniem uczestniczyli w zajęciach i byli bardzo podekscytowani. Na pewno nie jest to ostatnia lekcja z wykorzystaniem tej nowatorskiej metody, zwłaszcza, że uczniowie pytali kiedy jeszcze będą takie zajęcia z okularami.🕶️🎲 👩🏽‍🏫 🖥️