Wybuchowe Półkolonie w czasie ferii zimowych – klasy I-III

WYBUCHOWE PÓŁKOLONIE – ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNE ZAJĘCIA W CZASIE FERII ZIMOWYCH W DNIACH 23.01.2023R. – 27.01.2023 r.

SZANOWNI RODZICE, DRODZY UCZNIOWIE I UCZENNICE  KLAS I – III

Już 23.01.2023 w Szkole Podstawowej w Rutkach Kossakach rozpoczniemy szalone eksperymentowanie pod okiem doświadczonych instruktorów na bezpłatnych półkoloniach w czasie ferii zimowych – Laboratorium Naukowe.

Dzięki zabawie w formie nauki, niewielkim grupom zajęciowym i innowacyjnemu programowi zajęć na półkoloniach Laboratorium Naukowe nie ma miejsca na nudę. Nie ma również nudnej teorii – badamy świat metodą eksperymentu, a miejsce tablicy zastępują probówki, pipety i kolorowe substancje. Rozwiń swoją kreatywność, zdobądź praktyczne umiejętności, a nawet odnajdź pasję na całe życie!

Zapraszamy 🙂 !

W czasie trwania półkolonii zapewniamy:

  • 5 dni zajęć w godz. 9.00 – 15.45
  • opiekę wykwalifikowanych instruktorów
  • pyszny obiad
  • półkolonie pod nadzorem Kuratorium Oświaty oraz Sanepidu
  • wszystkie materiały niezbędne do zajęć
  • dowóz do szkoły i odwóz dzieci do domu
  • możliwość zabrania wykonanych substancji i maszyn do domu (np. slime, katapulta itp)

Udział w półkoloniach jest bezpłatny – zajęcia finansowane są ze środków Unii Europejskiej w ramach projektu „ Akademia Nauki w Szkole Podstawowej w Rutkach Kossakach” .

Rodziców dzieci, które chcą uczestniczyć w półkoloniach, zapraszam do pilnego kontaktu z wicedyrektorem szkoły – Dorotą Kos w celu odebrania dokumentów rekrutacyjnych.  Zgłoszeń można też dokonać u wychowawców klas do dnia 05.01.2023 r. Liczba miejsc ograniczona – 24. O zakwalifikowaniu dziecka na półkolonie decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Szkolny koordynator projektu – Dorota Kos