Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas VIII

„Wszystko się kończy i wszystko przemija. Lecz jest coś w życiu, co nigdy nie mija, A tym są miłe wspomnienia! ” – to słowa, którymi tegoroczni ósmoklasiści rozpoczęli część artystyczną przygotowaną na uroczystość pożegnania szkoły. Swoim występem podziękowali wszystkim za codzienny trud włożony w ich nauczanie i troskliwą opiekę każdego dnia. Najlepsi uczniowie wyróżnieni zostali nagrodami i otrzymali świadectwa z wyróżnieniem z rąk pani Dyrektor i wójta Gminy Rutki. Absolwenci otrzymali również nagrody książkowe za godne reprezentowanie szkoły w poczcie sztandarowym oraz na zawodach sportowych. Zanim ósmoklasiści opuścili mury szkoły złożyli uroczyste ślubowanie. Klasa siódma, wierszem oraz z drobnymi upominkami, pożegnała klasę ósmą. Absolwentom życzymy powodzenia i dostania się do wymarzonych szkół, a pozostałym uczniom udanych i bezpiecznych wakacji.