Jesteś tutaj:

Notatki na marginesie

Bezpieczne ferie

Więcej o: Bezpieczne ferie

Dnia 16 grudnia w trosce o bezpieczeństwo naszych przedszkolaków przybył do przedszkola zaproszony gość z Posterunku Policji w Rutkach młodszy aspirant Łukasz Gocłowski. Policjant przeprowadził pogadankę z dziećmi pod hasłem „Bezpieczne ferie zimowe”. Omówiono: zasady jakimi należy się kierować podczas zabaw zimowych np. rzucania kulkami śnieżnymi, jazdy na sankach, nartach czy łyżwach; zasady kontaktu z osobami obcymi oraz zasady bezpiecznego zachowania w domu i na drodze. Bardzo dziękujemy!

Więcej „Bezpieczne ferie”

Quiz znajomości książek dla klas IV-VIII „Czy znasz książkę?”

Więcej o: Quiz znajomości książek dla klas IV-VIII „Czy znasz książkę?”

W dniu 8 maja 2020 roku został ogłoszony Konkurs Czytelniczy ,,Czy znasz książkę?”. Organizatorką konkursu była pani mgr Urszula Zięba. Do konkursu zaprosiła uczniów klas IV- VIII.

Konkurs polegał na wykazaniu się znajomością tytułów książek z różnych dziedzin literatury (fantasy, historyczna, wojenna, obyczajowa, autobiograficzna, zapamiętana z dzieciństwa …). Uczniowie pracowali on-line. Do konkursu zgłosiło się 10 uczestników.

Po dokładnym sprawdzeniu prac konkursowych wyłoniono laureatów z maksymalną liczbą punktów:

Grodzka Małgorzata kl. 6a i Zambrzycki Łukasz kl. 6a   

 

Laureatom i uczestnikom konkursu serdecznie gratuluję i bardzo dziękuję za udział w konkursie. Nagrody laureatom i uczestnikom zostaną wręczone po powrocie do Szkoły.

 

Organizator konkursu nauczyciel bibliotekarz: Urszula Zięba

Do góry