Dzień: 2024-03-06

Sukcesy uczniów w Powiatowych Igrzyskach w tenisie stołowym

Więcej o: Sukcesy uczniów w Powiatowych Igrzyskach w tenisie stołowym

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu zambrowskiego w tenisie stołowym Szkolnego Związku Sportowego. Zawody odbyły się 24 lutego w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Osowcu. Jechaliśmy na te zawody z dużymi oczekiwaniami, ponieważ na zawodach drużynowych w listopadzie zajęliśmy pierwsze miejsca w kategoriach:

– dziewczęta klasy 6 i młodsze- drużyna w składzie: Julia Czochańska, Aleksandra Kulesza, Wiktoria Ciborowska, Aleksandra Nieradko.

– chłopcy klasy 6 i młodsze- drużyna w składzie: Michał Nieradko, Tomasz Trepanowski, Paweł Drągowski, Karol Ciecierski.

– chłopcy klasy 7-8 – drużyna w składzie: Miłosz Duchnowski, Michał Zienkiewicz, Łukasz Przestrzelski, Ilia Demczuk.

Opiekun i trener: Tomasz Kućmierowski

Pełne wyniki zawodów drużynowych i zdjęcia na stronie Zambrow.org:

Nasi uczniowie w zawodach indywidualnych potwierdzili swoją dominację w powiecie zambrowskim:

– kategoria dziewcząt klasy 6 i młodsze:

1 miejsce: Julia Czochańska,

2 miejsce: Wiktoria Ciborowska,

4 miejsce: Aleksandra Nieradko,

8 miejsce: Maja Bagińska.

– kategoria chłopcy klasy 6 i młodsze:

1 miejsce: Tomasz Trepanowski,

2 miejsce: Michał Nieradko,

7 miejsce: Karol Ciecierski,

8 miejsce: Paweł Drągowski.

– kategoria chłopcy klasa 7-8:

1 miejsce: Miłosz Duchnowski,

2 miejsce: Ilia Demczuk,

4 miejsce: Łukasz Przestrzelski.

Opiekun i trener: Tomasz Kućmierowski

Pełne wyniki zawodów i zdjęcia ze strony Zambrow.org:

Uczniowie  naszej szkoły będą reprezentować powiat zambrowski na Mistrzostwach Województwa SZS w Białymstoku 14 marca 2024 r.

Więcej „Sukcesy uczniów w Powiatowych Igrzyskach w tenisie stołowym”