Dzień Edukacji Narodowej

Powiększ obraz
„Nauczyciel to ten, który nie wtłacza, a wyzwala, nie ciągnie, a wznosi, nie ugniata, a kształtuje, nie dyktuje, a uczy, nie żąda, a zapytuje.”
JANUSZ KORCZAK
W piątek 13 października odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W tym dniu świętują wszyscy: uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły. Z tej okazji uczniowie klasy IIIa oraz IIIb wraz ze swoimi paniami Marianną Konopka i Magdaleną Świderską przygotowali występ. Poprzez wiersze, piosenki oraz pokazowe tańce uczniowie podziękowali nauczycielom za codzienną pracę, trud włożony w wychowanie oraz nauczanie, troskę i poświęcenie. W części oficjalnej głos zabrała pani Dyrektor Anna Wądołowska oraz Wójt Gminy Rutki pan Dariusz Modzelewski, którzy złożyli życzenia i podziękowania nauczycielom oraz pracownikom szkoły.
Wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły składamy najlepsze życzenia! Wytrwałości, zadowolenia z pracy, żądnych wiedzy uczniów i dużo uśmiechu.