Uroczystość przekazania repliki sztandaru 2. Pułku Ułanów Grochowskich dla 2 Batalionu Czołgów na Hipodromie w Starej Miłosnej

Powiększ obraz
W sobotę, 30 września uczniowie klas 7b, 8a i 8b wraz z paniami dyrektor Anną Wądołowską i Dorotą Kos, panem wójtem Dariuszem Modzelewskim, nauczycielami oraz Kołem Gospodyń Wiejskich Polne Kwiaty, byli gośćmi na uroczystości przekazania repliki sztandaru 2. Pułku Ułanów Grochowskich dla 2 Batalionu Czołgów na Hipodromie w Starej Miłosnej. Po oficjalnych uroczystościach odbył się piknik wojskowy z udziałem grup rekonstrukcyjnych.
Pogoda spłatała figle, jednakże przygotowane atrakcje rozgrzały sympatyków Ułanów Grochowskich i pancerniaków. Odwiedzający mieli okazję podziwiać nowoczesny sprzęt taki jak czołg ABRAMS, K2, Leopard 2PL/2A5 a nawet Kanadyjską wersję czołgu Sherman M4!
Wielką atrakcją dla naszych uczniów była również przejażdżka quadem i strzelanie do celu.