Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania

Powiększ obraz
29 września przypada Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania. To święto, którego najważniejszymi beneficjentami są dzieci. Czytanie im na głos stymuluje ich rozwój, wzbogaca słownictwo i pobudza wyobraźnię.
Biblioteka szkolna również włączyła się w akcję głośnego czytania dzieciom. Z tej okazji uczennice: Julia Mażewska i Oliwia Duchnowska, kl.VII a oraz Wiktoria Gołaszewska, kl. VII b odwiedziły klasy 1-3, by wspólnie z najmłodszymi spędzić chwilę na głośnym czytaniu. Do głośnego czytania włączyli się również uczniowie Zespołu Edukacyjno Terapeutycznego.
Zapraszamy do biblioteki szkolnej po więcej ciekawych książek, a długie jesienne wieczory już nie będą takie nudne!
Zachęcamy rodziców i opiekunów do głośnego czytania swoim dzieciom każdego dnia!