Obchody Międzynarodowego Dnia Dziecka

Powiększ obraz
„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat!” Pod takim hasłem przebiegał nasz tegoroczny DZIEŃ DZIECKA.
Tego dnia w naszej szkole nie zabrakło rozrywki, zabawy i przede wszystkim uśmiechu na twarzach wszystkich: zarówno uczniów, jak i nauczycieli. Nasi uczniowie, starsi i ci młodsi uczestniczyli w rożnego rodzaju atrakcjach – zabawa na dmuchańcach, malowanie twarzy, robienie tatuaży, skręcanie balonów, bańki mydlane, zabawa robotami – Logos, zabawa przy muzyce z animatorem, warsztaty plastyczne, alpaki, wata cukrowa, kiermasz ciast, popcorn, sorbety i zabawki. Dzieci miały również okazję skorzystania z takich stoisk jak: Zakład Karny w Czerwonym Borze, Policja Zambrów, Straż Pożarna Rutki, Stowarzyszenie Ułanów Grochowskich, strzelanie z wiatrówki, rzut granatem, rozkładanie, składanie broni, przebieranie się w mundur ułański.
Wspólnie spędzony czas umilał Joszko Broda z zespołem.
Dziękujemy wszystkim, którzy sprawili, że ten dzień był kolorowy, radosny, beztroski, przepełniony zabawą i śmiechem! 😀😀😀
Zadanie publiczne pn.: „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat – działania wzmacniające zdrowie psychiczne dzieci i młodzieży z Gminy Rutki”. Projekt jest współfinansowany ze środków budżetu Województwa Podlaskiego.