Powiatowe igrzyska w halowej piłce nożnej

Powiększ obraz
Kolejna sobota spędzona na sportowo za nami – 11.03.2023r. w Szkole Podstawowej w Rutkach odbyły się powiatowe igrzyska w halowej piłce nożnej LZS dziewcząt i chłopców rocznik 2010 i młodsi. W zawodach uczestniczyło 7 zespołów chłopców i 4 dziewcząt, oraz duża liczba kibiców. Emocje sięgały zenitu podczas meczu finałowego chłopców SP Rutki – SP Szumowo, a o jego końcowym wyniku zadecydowały rzuty karne, które zakończyły się powodzeniem dla drużyny z Rutek.

Klasyfikacja końcowa:
Dziewczęta:
1. SP Szumowo
2. SP Stare Zakrzewo
3. SP Grądy Woniecko
4. SP Rutki
Chłopcy:
1. SP Rutki
2. SP Szumowo
3. SP Grądy Woniecko
4. SP Srebrna
5. SP Stare Zakrzewo
6. SP Osowiec
7. SP Wiśniewo
Wszystkie mecze były ciekawe a gra była bardzo wyrównana. Za pierwsze 3 miejsca drużynom wręczono puchary.