Wysłannicy św. Mikołaja

Powiększ obraz

Ci, którzy nie wierzą w Świętego Mikołaja, są w głębokim błędzie. Mogliśmy się o tym przekonać w ostatnim czasie, kiedy to Państwo Agnieszka i Łukasz Kossakowscy – ludzie o wielkich sercach, postanowili bezinteresownie wesprzeć uczniów naszej szkoły. W trosce o dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, Państwo Kossakowscy postanowili zakupić atrakcyjne pomoce edukacyjne – gry, układanki, klocki, zabawki sportowe itp., aby uatrakcyjnić tym dzieciom zajęcia wspierające ich rozwój. W sposób piękny i szlachetny podzielili się dobrocią z tymi, którzy w życiu mają troszkę ciężej. Zakupione pomoce niewątpliwie  przyspieszą progres uczniów w nabywaniu nowej wiedzy i umiejętności, a zarazem sprawią im ogromną radość.

Dziękujemy  za ten piękny odruch serca i chęć pomagania innym.  Życzymy Państwu cudownych Świąt Bożego Narodzenia – spokoju, radości i ciepła, a także zdrowia i wszelkiej pomyślności w Nowym Roku.

Dobro powraca…