Dzień: 2021-10-14

Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Więcej o: Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

W dniu 13 października odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Na uroczystość przybył wójt Dariusz Modzelewski, emeryci, nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi, oraz uczniowie.

W części oficjalnej głos zabrała dyrektor szkoły Anna Wądłowska, która złożyła serdeczne życzenia wszystkim pracownikom i emerytom, podziękowała za trud włożony każdego dnia w kształcenie i wychowanie młodych pokoleń. Wójt również złożył życzenia wszystkim pracownikom oraz złożył kwiaty na ręce Pani dyrektor.

W części artystycznej uczniowie klas III pod kierunkiem pań Justyny Kotowskiej i Weroniki Trzaska śpiewem i wierszem wyrazili swoje podziękowanie i słowa uznania dla trudnej pracy pedagogów. Na zakończenie dzieci z przedszkola oczarowały publiczność tańcem.

Więcej „Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej”