Zakończenie roku szkolnego 2020/21

Dnia 25.06.2021 r. uczniowie naszej szkoły zakończyli rok szkolny 2020/2021. Kolejny nietypowy rok nauczania, naznaczony pandemią. Dzień wcześniej pożegnaliśmy absolwentów naszej szkoły. Jak zawsze było bardzo uroczyście. Po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu narodowego głos zabrała Pani dyrektor Anna Wądołowska, która w pięknej przemowie podsumowała rok szkolny, życząc opuszczającym mury szkoły uczniom aby ich życie było szczęśliwe i twórcze. Zapewniła, że pozostaną oni w pamięci całej społeczności szkolnej. Głos zabrał również Wójt Gminy Rutki Dariusz Modzelewski i Przewodnicząca Rady Rodziców Anna Wnorowska. Absolwenci otrzymali drobne pamiątki i życzenia. Zwieńczeniem całej uroczystości była część artystyczna i wzruszające słowa absolwentów. Wszystkim towarzyszył emocje, ponieważ przez te kilka lat nawiązały się w tych murach wspaniałe przyjaźnie.

Życzymy naszym absolwentom wytrwałości w zdobywaniu wiedzy, wielu sukcesów oraz mądrych wyborów życiowych.

A teraz czas na wakacje!