Konkurs Eko Planeta

Powiększ obraz

Uczniowie  naszej szkoły pod kierunkiem pani Ewy Giecko  kolejny raz brali udział w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym  Eko – Planeta, który prowadzony jest przy współpracy merytorycznej z Katedrą Kształtowania Środowiska Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, przez Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej „Pokolenie” w Grodzisku Mazowieckim– Ogólnopolskiego Organizatora Konkursu.

Celem konkursu jest aktywizacja dzieci i młodzieży, rozbudzanie szacunku do przyrody, upowszechnianie wiedzy o ochronie środowiska i przyrodzie Polski.

Uczestnicy tegorocznej edycji  przygotowywali  albumy na temat  „Zwierzęta wokół nas”

Wśród  uczestników konkursu  z naszej szkoły wyróżniono pracę

Kłosek  Natalii  z klasy VII b

Dyplomy za bardzo dobry wynik  otrzymały:

Godlewska  Katarzyna klasa VII a,

Wnorowska Wiktoria  klasa VII a,

Grodzka  Marta klasa VII b,

Niedźwiecka Gabriela klasa VI a,

Chrzanowska Elżbieta klasa VII b,

Mańkiewicz  Dominika klasa VI a.

Dyplomy uznania przypadły  następującym uczniom:

Ciborowskiemu  Piotrowi, Godlewskiej Małgorzacie z klasy VI b, Trzaska Zuzannie z klasy VI a, Zarembie Zuzannie, Grodzkiej Małgorzacie z klasy VII a, Wiśniewskiej Emilii, Godlewskiej Julii, Godlewskiej Wiktorii z klasy VII c, Jastrzębskiej Ewelinie z klasy VIII b.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy. Cieszymy się, że tak liczna grupa uczniów reprezentowała naszą szkołę. Zachęcamy do wzięcia  udziału  w kolejnej edycji konkursu.