Światowy Dzień Świadomości Autyzmu Punkt i Oddział Przedszkolny

Światowy Dzień Świadomości Autyzmu jest obchodzony na całym świecie. Celem tego wydarzenia jest uświadomienie i uwrażliwienie na temat autyzmu oraz zwrócenie uwagi na problemy z jakimi boryka się zarówno osoba z autyzmem jak i jej najbliżsi. https://jim.org/autyzm/czym-jest/ POZNAJ AUTYZM

Załóżmy niebieskie elementy garderoby, namalujmy niebieskie serca – ZAŚWIEĆMY SIĘ NA NIEBIESKO! 💙
Dodajmy w ten sposób otuchy osobom z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Pokażmy, że jesteśmy solidarni, empatyczni, wyrozumiali i zdajemy sobie sprawę z jakimi codziennymi wyzwaniami, trudnościami zmagają się dzieci oraz dorośli ze spektrum autyzmu.
Zachęcamy do przesłania zdjęć wychowawcom do 31 marca. Zdjęcia zostaną grupowo opublikowane na fb przedszkola.