Bal Karnawałowy w Punkcie i Oddziale Przedszkolnym

Powiększ obraz
Bal karnawałowy dla przedszkolaków to niezwykły, długo wyczekiwany dzień. 16 lutego 2021 w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy na który wszystkie przedszkolaki czekały już od wielu tygodni.

W kolorowych salach można było spotkać bohaterów znanych bajek, wróżki, królewny, księżniczki, motylki, rycerzy, piratów, pajacyków, policjantów, strażaków … nie sposób zliczyć i wymienić ich wszystkich. 😊 Przedszkolaki świetnie się bawiły przy rytmicznej i skocznej muzyce. Na sali, podczas pląsów, było bardzo wesoło oraz kolorowo. Uśmiech nie znikał z dziecięcych twarzy, mimo chwilowego zmęczenia. Nie zabrakło również zabaw integracyjnych w których przedszkolaki chętnie uczestniczyły, dopingując się nawzajem. Na balu nie mogło zabraknąć słodkiego poczęstunku. 🎉🎊