Dzień: 2021-02-19

Więcej o: „Gdy z wizytą przychodzi Pani Złość” – wybuchy złości u dziecka, jak sobie z nimi radzić?

Dziecko krzyczy i płacze, ty w nerwach ganisz je, podnosząc głos. Denerwujesz się coraz bardziej, a dziecko zamiast przestać – jest coraz głośniejsze. Nerwy rosną, jednak czego byś nie zrobiła, sytuacja jedynie się pogarsza…

Z pewnością nie raz byliście świadkami napadu złości u dziecka, które krzyczy, płacze, a może nawet kładzie się na ziemię i kopie, a obok stoi zdenerwowany i dodatkowo krzykiem starający się uspokoić dziecko rodzic. Jednak czy taka reakcja jest prawidłowa?

Więcej „„Gdy z wizytą przychodzi Pani Złość” – wybuchy złości u dziecka, jak sobie z nimi radzić?”

Akademia nauki w Szkole Podstawowej w Rutkach-Kossakach

Nazwa projektu: „Akademia nauki w Szkole Podstawowej w Rutkach-Kossakach”

Numer projektu: RPPD.03.01.02-20-0374/19

Krótki opis projektu, jego cele i efekty:

Projekt „Akademia nauki w Szkole Podstawowej w Rutkach-Kossakach” jest realizowany przez Fundację Rozwoju Edukacji Małego Inżyniera w partnerstwie z Gminą Rutki w okresie 01.09.2021-31.08.2023. Celem projektu jest do 31.08.2023 120 uczniów (60K i 60M) ze Szkoły Podstawowej im. 2. Pułku Ułanów Grochowskich w Rutkach- Kossakach, nabędzie kompetencje kluczowe lub umiejętności uniwersalne, 9 nauczycieli (7K; 2M) nabędzie kompetencje lub kwalifikacje, szkoła wykorzysta pracownie przedmiotowe do prowadzenia zajęć.

Grupa docelowa: 160 osób tj. 10 nauczycieli (8K;2M), 150 uczniów (75K; 75M), szkoły podstawowej z województwa podlaskiego.

Więcej „Akademia nauki w Szkole Podstawowej w Rutkach-Kossakach”