Konkurs „Mój ukochany miś” Punkt i Oddział Przedszkolny

Powiększ obraz

Przedstawiamy wyniki konkursu plastycznego „Mój ukochany miś”, którego organizatorami była Pani Milena Prokop oraz Pani Elżbieta Pruszak. Konkurs był przeznaczony dla dzieci uczęszczających do Punktu i Oddziału Przedszkolnego. Zostało dostarczonych 58 prac. Wszystkie były wykonane starannie i przy użyciu najróżniejszych technik plastycznych. Wybór nie należał do łatwych. Ostatecznie wyłoniono 11 laureatów.

W I kategorii dzieci 3 i 4 letnich:
1 miejsce: Bianka Grabowska 4-latki
2 miejsce: Magda Krajewska 3 -latki
3 miejsce: Wiktoria Modlińska 4 – latki
Wyróżnienie: Eryk Grodzki 3- latki, Maksymilian Trzaska 4-latki
W II kategorii dzieci 5 i 6-letnich:
1 miejsce: Antonii Wnorowski Ob
2 miejsce: Kornelia Kowalewska Ob
Aleksandra Putra 5-latki
Paweł Zienkiewicz 5-latki
3 miejsce: Wiktoria Łojewska 0a
Wyróżnienie: Gabriela Kossakowska Ob.