Projekt „Młode orły”

Powiększ obraz

W naszej szkole realizujemy projekt „Młode orły” dofinansowany z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2020-2021. Projekt jest realizowany od 2 listopada do 25 czerwca 2021 roku. Zajęcia są skierowane do dzieci w wieku przedszkolnym z Punktu i Oddziału przedszkolnego.

Główne zadania zaplanowane w projekcie to:

  1. Warsztaty matematyczno-przyrodnicze,
  2. Zajęcia z języka angielskiego,
  3. Zajęcia intelektualne-doświadczalno-badawcze.

Głównym celem zajęć jest stworzenie atrakcyjnej oferty zajęć dydaktycznych rozwijających uzdolnienia i zainteresowania dzieci w wieku przedszkolnym.

W ramach projektu szkoła zostanie doposażona w ciekawe i niezbędne pomoce dydaktyczne tj.: tablica interaktywna, magnetofon, laptop, programy multimedialne, lupy, mikroskopy, instrumenty muzyczne, waga, chusta animacyjna, makatka, różne gry planszowe i układanki.